Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

İzmir ve çevre ilçelerinde genel tadilat hizmetleri veren BOYDEK İnşaat firmamız sizlere her konuda 7/24 hizmet vermektedir.

Evlerinizde, iş yerlerinizde yaşamış olduğunuz genel sıkıntıların en hızlı ve en uygun fiyatla çözüme kavuşmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Uzun yıllardır bu alanda ki çalışmalarımız ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize günün her saatinde kaliteli bir hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetleri genel olarak sıralamak gerekirse: alçı uygulaması, apartman giderlerine çözüm, anahtar teslimli konut yapımı, çatı izolasyonu, duvar aktarma, duvar örme, duvar yıkma, banyo yenileme ve dekorasyon, boya/ badana işleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra çevre düzenlemesi, asma tavan, elektrik tesisatı, iş yeri tadilatı, genel tadilat çözümleri, şap uygulaması, su tesisatı, sıhhi tesisat, mutfak yenileme ve dekorasyon, kapı- pencere yenileme, karo fayans, ofis tadilatı, mermer uygulaması, parke uygulaması, sıva uygulaması vb. hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sizin de bu hizmetlere ihtiyacınız varsa ve en uygun fiyat- kalite arayışındaysanız hiç düşünmeden bizi aramanızı öneririz.